Новини та оголошення

У межах кампанії «Спільно до навчання» за ініціативи Міністерства освіти і науки, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та першої леді України Олени Зеленської учні 5-11 класів сьогодні долучились до неймовірно потужного заходу - «НеЛекції» ведучим якого був громадський діяч і телеведучий Олександр Педан

В Україні щорічно реєструють понад 1 млн випадків гельмінтозів.
Рівень інфікованості гельмінтами набагато вище, а виявляються вони недостатньо. Протягом життя практично кожна людина переносить паразитарне захворювання, але частіше хворіють діти.

Учні 4-го класу відповідно наказу Сумської ОДА (департаменту освіти Сумської області)від 15.04.2024 "Про проведення основного етапу третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти у 2024 році в Сумській області " написали моніторинг з предмету "Я досліджую світ".

Напередодні Дня довкілля, наш заклад долучився до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь».

У нашому навчальному закладі почали свою роботу з трьома групами учнів чудові тренерки з ГО "Ліга жінок". Дякуємо дівчатам за тренінги. Чекаємо наступних зустрічей.

До Всесвітнього дня Землі учні 3 класу під керівництвом класного керівника Якушенко Н.Г. взяли участь у фотоквесті. Метою якого було зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища. Збережемо нашу планету для себе і прийдешніх поколінь!

У 4 класі класний керівник Покутня Наталія Василівна провела конкурсну програму "Юні знавці математики "

Книга – мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує нам про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

Тому сьогодні учні 2 класу разом з класним керівником Глущенко Євгенією Олегівною провели виховний захід «День Книги».

Живіть кльово-кольорово, купайтеся у барвах

і ви відчуєте фантастичний смак кольорового життя,

а відтак і кольорової вічності.

Будьте кольоровими!!!

Пізнавальна та активна була екскурсія містом в учнів 6 класу з учителем історії та неймовірним екскурсоводом Тараном В. І.

У нашому освітньому закладі відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.
День відкритих дверей – це спеціальний захід, який проводиться з метою ознайомлення майбутніх учнів та їхніх батьків з освітніми закладами, їх особливостями та можливостями. Він спрямований на допомогу при виборі навчального закладу для дитини, а також на забезпечення комфорту та впевненості при вступі в школу.
Дякуємо всім, хто сьогодні відвідав наш захід та чекаємо майбутніх першокласників та їх батьків.

Інформаційна година у 5-А класі до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки - 4 квітня (класний керівник Надія Григорівна Погорєлова)

До Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності для шестикласників, в онлайн форматі, класним керінвиком - Ольгою Олександрівною Бабій, була проведена виховна година.

Випускники ЗОШ # 10 відвідали екскурсію рідним містом. Цікаво та пізнавально занурив у історію краю учитель Таран В.І. Неодноразово впевнюємося, що живемо в унікальному куточку.

У рамках заходів проведення дня ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ сьогодні учні школи відпрацьовували алгоритм дій під час пожежної безпеки, при загрозі масових заворушень, якщо захопили злочинці як заручника і життю і здоров'ю загрожує небезпека та низці інших загроз.

Вітаємо учениць 6 класу з перемогою у ХІ конкурсі плакатів, коміксів та поробок на екологічну тематику КАФЕДРИ ХІМІЧНОЇ ТЕХНІКИ та ПРОМИСЛОВОЇ ЕКОЛОГІЇ, проведеного за підтримки наукового студентського товариства «ЕКОЛОГІЧНИЙ КЛУБ Я – ЕКОЛЮДИНА»