Всеукраїнські шкільні ліги "Пліч-о-пліч"

Дата: 15 січня о 23:25, Оновлено 15 лютого о 20:43

**************************************************************************************************************************

12 – 14 лютого 2024 року у Роменській громаді пройшов ІІ територіальний етап змагань у рамках «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед юнаків.  Дванадцять команд закладів загальної середньої освіти Роменської міської територіальної громади (124 школярі) виборювали  право участі в районному етапі: Роменський ліцей № 1 РМР, Роменський ліцей № 2 РМР, Роменський ліцей № 4 Тетяни Маркус, Роменська ЗОШ № 5, Роменська ЗОШ № 6, Роменська ЗОШ № 7, Роменська ЗОШ № 10, Роменська ЗОШ № 11, Перехрестівський ЗЗСО, Миколаївський ЗЗСО, Пустовійтівський ЗЗСО, Великобубнівський ЗЗСО.

14 лютого 2024 року відбулись півфінальні та фінальні ігри.

Після напруженої боротьби І місце здобула команда Роменської ЗОШ № 5, ІІ місце виборола команда ліцею № 4 Тетяни Маркус, ІІІ місце посіла команда Роменської ЗОШ № 10.

За  повідомленням Відділу освіти РМР

Вітаємо нашу команду баскетболістів з 4 місце у ІІ етапі Шкільних ігор у рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч». Дякуємо нашим учителям фізичної культури за якісну підготовку команди.

Відбулася товариська гра з волейболу з юнаками та дівчатами з  Великобубнівського ЗЗСО.  Всі учасники продемонстрували красиву гру і отримали позитивні емоції. Перемогла ДРУЖБА!

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги - це спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду таких заходів. Головна мета проєкту - створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл нашої територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Цей проєкт дозволить показати, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали.

Сьогодні пройшли баскетбольні змагання серед юнаків та дівчат Роменська ЗОШ I-III ступенів #10 Роменської міської ради Сумської області

Сьогодні пройшли волейбольні змагання серед юнаків та дівчат нашої школи.