Ми отримали «Посилку успіху»

Date: 18 листопада 2020 о 21:36

В лютому 2020 року вчителі фізичної культури Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Наталія Якушенко та Юрій Ільченко зареєструвалися на Всеукраїнський проєкт «Посилка успіху» від Klitschko Foundation – благодійної організації, що реалізує соціальні проєкти у сфері освіти, спорту та науки. Для цього вони надіслали анкету та відео, в якому розказали про мотивацію, представили своїх учнів та їхні успіхи, показали тренування.

З 01 червня по 18 липня вчителі фізичної культури з усіх куточків України в форматі онлайн конференцій під керівництвом спікерів опрацьовували матеріали дев’яти модулів: «Самовизначення та командна робота комунікації, «Цілі сталого розвитку» (Аліна Носенко, директорка Klitschko Foundation), «Здоровий та активний спосіб життя» (Софія Тарасюк, Марія Паливода (асистентки з комунікацій Klitschko Foundation), «Здоровий та активний спосіб життя» (Юрій Журавський, експерт з питань спортивного виховання підлітків та здорового способу життя), «Протидія булінгу» (Катерина Гольцберг, психологиня , президентка Професійної асоціації дитячих аналітичних психологів), «Психологія» ( Марина Мосьпан, спортивна психологиня), «Командотворча гра «Еверест»» (Олександр Вишневський, експерт з командотворення, радіоведучий), «Інноваційний урок з використанням корфболу» (Валентин Зелінський, заслужений учитель України) , «Подолання викликів» (Володимир Кличко, засновник Klitschko Foundation). Отримані знання потрібно було реалізувати на практиці. А саме - провести зі своїми вихованцями змагання «Старт до мрій» та прочитати для них лекцію «Здоровий та активний спосіб життя».

І ось визначна для нашого навчального закладу подія! 16 листопада ми отримали «Посилку успіху» - набір базового спортивного інвентарю для школи: волейбольні, баскетбольні, футбольні м’ячі, набори для бадмінтону, настільного тенісу, літаючі диски, скакалки, футбольні манішки. Все це знадобиться як на уроках фізичної культури так і позакласних заняттях спортом. Мрія дітей здійснилася! Маємо надію, що досягнення учнів Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 будуть щорічно примножуватися.