Заняття в рамках Дня волонтера Аmway «Живи здорово!»

Date: 21 березня 2018 о 09:11

З метою прищеплювати дітям корисні звички активного збалансованого способу життя 14 грудня до нашої школи завітала незалежний підприємець компанії Аmway Гречка Наталія (https://www.facebook.com/natali.grechka.3…) , яка провела заняття в рамках Дня волонтера Аmway «Живи здорово!».

Поняття «Здоровий спосіб життя» ще зовсім недавно увійшло у наш лексикон. Зрозуміло, що на протязі всього життя кожна людина намагається жити так, щоб бути щасливою, щоб не хворіти, займатись улюбленою справою, проводити свій час разом з близькими та рідними тощо. Тобто вже десь на інтуїтивному рівні кожен розуміє поняття здорового способу життя одинаково, але і водночас по-своєму.

П’ятикласники у веселій ігровій формі познайомилися з тим, які продукти харчування є дійсно корисними, а головне, нешкідливими для здоров’я, змогли проаналізувати і переглянути свої звички в їжі на користь більш здорових.

Представник компанії провела інтерактивний урок. Кросворд, групова робота, бесіди – методи роботи,які дозволили всім присутнім висловити думку про свої погляди щодо здорового способу життя. Школярі були дуже активні і отримували призи.✨ Слід зазначити, що учні достатньо обізнані в даній темі. Кожному відомі слова «вітаміни», «здоров’я», «загартування», «спорт», «гігієна» і т.д.
В кінці заняття був зроблений висновок, що основними елементами здорового способу життя є:

- правильний режим праці та відпочинку;
- правильне харчування;
- врегульований режим дня;
- активне проведення часу;
- заняття спортом;
- відмова від шкідливих звичок;
- загартування;
- массаж тощо.
Здоровий спосіб життя – спосіб життя людини, який спрямований на профілактику хвороб і зміцнення здоров’я, адже він не тільки допомагає забезпечити гармонійний розвиток та зміцнює здоров’я, але й підвищує рівень самого життя. Дякуємо Наталії за чудове пізнавальне заняття!!!