Урок звитяги «Це сталося на світанку…..».

Date: 26 лютого 2023 о 21:20

Минув рік з початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну. Президент України Володимир Зеленський назвав рік від часу повномасштабного вторгнення РФ роком «болю, жалю, віри, єдності та незламності».Ворог намагався захопити нашу країну за три дні, але всупереч усім перешкодам і похмурим сценаріям Україна не впала. Україна жива та б’ється.

Ми провели урок звитяги «Це сталося на світанку…..». Адже саме на світанку російські військові підступно порушили кордони нашої суверенної держави. Та вони не знали, що сила духу та прагнення зберегти нашу державу згуртувала всіх нас у протистоянні з агресором. Вже рік український народ боронить свою державу і Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є засвідченням справжнього подвигу. Війна, як ніколи, згуртувала українську націю, мобілізувавши весь її потенціал на відсіч ворогу. Вона торкнулася кожної української родини, стала частиною нашого життя, а перемога у ній стала спільною метою всього українського народу. Кожен з нас наближає перемогу. Честь і слава незламним Збройним Силам України та Національній гвардії України, які звільняють нашу землю від російських окупантів! Честь і слава незламним волонтерам! Честь і слава незламним рятувальникам- героям без зброї, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту: ліквідовують на слідки обстрілів, відновлюють критичну інфраструктуру, гасять пожежі та розміновують нашу землю. Честь і слава незламним медикам! Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність.

Вистояли – переможемо!