Святкова лінійка-нагородження

Date: 13 грудня 2023 о 21:39
44 view

Ось і підходить до завершення важкий 2023 рік. Позаду тривоги й переживання, а попереду - надії та сподівання. 6 грудня – у День ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ та одне з найулюбленіших дитячих свят – свято СВЯТОГО МИКОЛАЯ, у нашому навчальному закладі відбулась святкова лінійка-нагородження. На святі присутнім був депутат Сумської обласної ради – Дмитро Кірюхін , який прийшов з подарунками привітати переможців міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів та змагань.

За підсумками першого семестру наша школа має наступні досягення:

- З нагоди Міжнародного дня волонтера хотілося б відмітити учнів 6 класу та їх класного керівника Бабій Ольгу Олександрівну за організацію та проведення загальношкільної акції «Час доброти», метою якої був збір необхідних матеріалів у притулок для тварин.

- У вересні місяці проходив загальношкільний Олімпійський тиждень 2023 в рамках якого було проведено ряд змагань.

Родинне спортивне свято «Спортивна сім’я»

- ІІІ місце – команда 3 класу (родина Валерії Саєвої).

- ІІ місце – команда 2 класу (родина Олександра Петрівного).

З рівною кількістю балів перемогу отримали команди 1 (родина Мошка Сергія) та 4 (родина Олега Негрея) класів.

Змагання з футболу між 7-8-ми класами, де перемогу виборола команда 8-х класів у складі: Гміра Владислава, учня 8-а класу, Ващенка Олександра, учня 8-а класу, Рога Іллю, учня 8-а класу, Кобця Максима, учня 8-а класу, Жабського Андрія, учня 8-а класу та Гуржія Максима, учня 8-б класу.

Спортивні естафети між командами 5-х класів в яких перемогу отримала команда 5-а класу у складі: Глушака Івана, Забірка Максима, Калугу Наталію, Івченко Маргариту, Катерного Даніїла, Сергієнка Артема, Стєфанішину Ольгу, Тарасенка Михайла, Тітенко Ангелін, Шкіль Діану.

Змагання з волейболу між командами дівчат 7-го та 8-х класів, де перемогу здобула збірна команда 8-х класів у складі: Пивоварову Валерію, Заговайло Вероніку, Паращенко Анну, Воскобойнікову Тетяну, Скрипаль Юлію, Андрущенко Анну.

Змагання з волейболу між учнями 9-11 класів. Перемогу здобула команда 10 класу у складі: Кулик Софію, Сафонову Сніжану, Шеремета Вадима, Олефір Діану, Дона Романа, Немченка Богдана.

У Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» - пленер «Перлини Сумщини»

- ІІ місце - Яременко Діана, учениця 6 класу

- ІІ місце - Коваленко Валерія, учениця 7 класу

- ІІ місце – Єфремова Татьяна, учениця 7 класу

Міський етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за свій шлях».

- І місце – Сафонова Сніжана, учениця 10 класу

Міський фестиваль-конкурс родинних гербів «Я. Родина. Україна.»

- І місце у молодшій віковій категорії Іванченко Іван, учень 1 клас.

У міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у олімпіадах з української мови та літератури маємо наступні здобутки:

- ІІІ місце учениця 7 класу – Глущенко Марія

- ІІ місце учениця 8-а класу – Іванова Ольга

- І місце учениця 10 класу – Комягіна Анастасія

У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – ІІ місце посіла учениця 9-а класу Гора Анастасія.

Окремо відзначили за сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління – учителів української мови та літератури Тамару Олександрівну Демченко та Наталію Анатоліївну Андросенко та учителя зарубіжної літератури Людмилу Володимирівну Хомякову.

Дипломом ІІІ ступеня журналу «Зарубіжна література в школах України» у номінації «Фотопортрет в образі літературного героя із використанням елементів костюма, відповідного інтер’єру, атрибутів обраного персонажа» за перевтілення у головного персонажа твору Шарлотти Броне – Джейн Ейр – отримала учениця 10 класу Яна Якушенко.

За встановлення національного рекорду «Єднання» до Всесвітнього дня дітей, до якого доєднались 114045 дітей та 2095 закладів освіти у Всеукраїнській онлайн-руханці в рамках фестивалю «На зустріч Успіху» Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» нагородили учнів 11 класу – Савченко Максим та Святець Андрій.

У Всеукраїнському відкритому інтерактивному конкурсі МАН-юніор ерудит на засадах stem-освіти

сертифікат ІІ ступеня отримали учениці 7 класу – Марія Глущенко та учениця 8а класу – Тетяна Воскобойнікова

сертифікатом І ступеня нагородили ученицю 8б класу Вероніка Харченко.

Вітаємо наших талановитих учнів та бажаємо нових звершень!