Обласний новорічний бал лідерів учнівського самоврядування та творчо обдарованої молоді Сумщини "Молода генерація Сумщини".

Date: 23 грудня 2023 о 18:20
51 view

18 грудня 2023 року у Національному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна у місті Суми відбувся обласний новорічний бал лідерів учнівського самоврядування та творчо обдарованої молоді Сумщини "Молода генерація Сумщини".

Більше 300 молодіжних лідерів з 15 громад Сумщини завітали на захід. Присутніх привітала директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА, яка подякувала молодому поколінню за патріотизм, цілеспрямованість, наполегливість. Пані Вікторія зауважила, що незважаючи на складні військові умови наша молодь продовжує досягати успіхів у навчанні та позанавчальній діяльності, у фізичному та духовному розвитку.

Роменську громаду представляли 4 пари лідерів учнівського самоврядування, які є учнями нашого навчального закладу - Яна Якушенко та Олександр Мощакевич, Вікторія Яременко та Богдан Немченко, Валерія Кулик та Владислав Строй, Анна Мельник та Денис Сахно.

Під звуки чарівної музики старшокласники кружляли в чарівному вальсі, танцювали польку, полонез, стали учасниками майстер-класу з танго, а також ігрової програми. Протягом дійства за парами-учасниками спостерігало компетентне журі, завданням якого було обрати кращу пару балу. Наприкінці заходу за результатами спостережень було обрано 10 кращих пар серед яких були і наші, чарівні та гармонійні, Анна і Денис.

Під час заходу своїми виступами присутніх вітали кращі вокальні та хореографічні колективи міста Суми.

Чарівний бал подарував безліч яскравих вражень та емоцій. По закінченні балу всі учасники отримали солодкі подарунки.