Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
Total 63 common:people_all_forms

Date: 2 лютого 2019 о 22:00
263 view

01.02.2019 учнівський та педагогічний колективи Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 зібрались на лінійку, щоб підвести підсумки січня.
У міських змаганнях з футболу на приз «Шкіряний м’яч» ІІІ місце виборола команда школи у складі: Москаленка Віктора, Мороз Софії, Площик Каріни, Святця Андрія, Тарана Миколи, Сеника Андрія, Баранова Нікіти, Драча Владислава, Ліщенка Руслана, Строя Владислава.
3-4 січня проходили змагання з настільного тенісу на приз голови ГО «Батьківська рада Роменської школи №10». Результати змагань такі:
серед учнів 1-4 класів: ІІІ місце виборов Ващенко Олександр (3-А клас), ІІ місце – Строй Владислав (4-Б клас), І місце – Драч Ярослав (4-А клас).
Серед учнів 5-7 класів: ІІІ місце - Ліщенко Руслан (5-Б клас), ІІ місце – Москаленко Віктор (6-А клас), 1 місце - Драч Владислав (6-Б клас).
Серед учнів 8-11 класів: ІІІ місце –Пархоменко Богдан (8 клас), 2 місце – Кузьменко Сергій (10 клас), 1 місце – Стукало Роман (8 клас).
Абсолютний чемпіон школи – Драч Владислав (6-Б клас).
12 січня у Полтавській області проходив відкритий турнір з настільного тенісу присвячений новорічним святам. Три учні нашої школи брали в ньому участь та здобули перемоги, це: Драч Ярослав зайняв ІІІ місце, Драч Владислав – ІІІ місце, Сиромля Дмитро – ІІІ місце.
28 – 30 січня 2019 року в м. Суми пройшов Відкритий чемпіонат України серед юнаків 2002 року народження. Учень нашої школи Гринь Олександр у цих змаганнях зайняв І місце у бігу на 60 метрів з результатом 7 секунд та став чемпіоном України.
У січні проходили 27 міські спортивні ігри школярів з волейболу. ІІІ місце виборола команда дівчат нашої школи у складі: Ткаченко Людмили – 11 клас, Ревери Анастасії - 10 клас, Лотошко Анни - 9 клас, Харченко Вікторії - 9 клас, Чуби Аліни - 9 клас, Помазан Вікторії - 8 клас, Дихно Ірини - 8 клас та Стетюхи Яніни - 8 клас.
Вчитетель біології Ковтун Л.М. розповіла про високі досягнення у Всеукраїнському прирородничо-інтерактивному конкурсі " Колосок", побажавши наукових і творчих успіхів.
Представники учнівського самоврядування розповісти про результати щоденних рейдів перевірки санітарного стану класів. А також запропонували 14 лютого, у День всіх закоханих, провести в школі тематичну ярмарку.