Краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності серед нас».

Date: 27 лютого 2019 о 23:15

27.02.2019 на базі Роменського ЦПО та РТМ відбулася краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності серед нас».
Шість навчальних закладів та секція історії МАН представили свої пошукові роботи про героїв АТО та волонтерів, які проживають у нашому місті. Учениця 11 класу, Софія Яременко представила на загал матеріали про батька лідера учнівського самоврядування «СВІТ», учня 10 класу Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Олесандра Гриня.
Віталій Миколайович Гринь з серпня 1993 по вересень 2015 року перебував на службі в органах внутрішніх справ України на різних посадах. З 2015 року - пенсіонер МВС України, з посади начальника Роменського МВ УМВС України в Сумській області у званні полковник міліції. На даний час працює заступником директора ДП «Роменський лісгосп».
За безпосередню участь в антитерористичний операції на території Донецької та Луганської областей Віталій Миколайович нагороджений медаллю Президента України «За участь в антитерористичний операції», медаллю «Честь і доблесть», орденом «ЗА ВІРНІСТЬ ПРИСЯЗІ», нагрудним знаком «Ветеран війни».
У листопаді 2014 року Віталій Миколайович Гринь був призначений командиром зведеного загону УМВС України в Сумській області.
Із загоном у кількості 150 осіб він прибув до зони АТО. Служба в зоні ООС представляла собою чергування на блокпостах, охорона громадського порядку, виявлення та затримання осіб причетних до незаконних збройних формувань.
В інтерв’ю наш герой не хотів розповідати про погане: про обстріли, про вибухи та фугаси на дорогах, «постійне відчуття страху не лише за своє життя, а й життя ще 150 людей особового складу - це нормально, в цьому немає нічого соромного».
Віталій Миколайович Гринь закликає: «Ви, молодь, повинні бути активними, бажати кращого майбутнього, вчитися брати відповідальність на себе. Від ваших дій залежатиме, як ви будете жити й в якій країні».